Packagist (8.x-1.0-alpha6) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Basic
si: මූලික
