Packagist (8.x-1.0-alpha7) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Imported
ca: Importat

en: Created
ca: Creat

en: Host
ca: Servidor

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Basic
ca: Bàsic

en: Select all
ca: Selecciona-ho tot

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Expose
ca: Exposa

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Changed
ca: Canviat

en: Base path
ca: Camí base

en: Publish
ca: Publica

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Placeholder
ca: Marcador

en: The maximum length of the field in characters.
ca: La llargada màxima del camp en caràcters.

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Text value
ca: Valor de tipus text

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
ca: %name: no potser més llarg de @max caràcters.

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: Textfield size: @size
ca: Mida del camp de text: @size
