Packagist (8.x-1.0-alpha7) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Host
gl: Anfitrión

en: Authored by
gl: Creado por

en: Basic
gl: Básico

en: Select all
gl: Seleccionar todo

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Expose
gl: Expoñer

en: Port
gl: Porto

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Changed
gl: Cambiado

en: Base path
gl: Ruta base

en: Publish
gl: Publicar

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.
