Packagist (8.x-1.0-alpha8) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Size of textfield
am: የፅሁፍ መስኩ መጠን

en: Publish
am: አትም

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
