Packagist (8.x-1.0-alpha8) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Host
bn: হোস্ট

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Port
bn: পোর্ট

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
