Packagist (8.x-1.0-alpha8) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Authored by
et: Autor

en: Base
et: Baas

en: Basic
et: Lihtne

en: Select all
et: Vali kõik

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Expose
et: Muuda nähtavaks

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Changed
et: Muudetud

en: Base path
et: Baasasukoht

en: Publish
et: Avalda

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Text value
et: Tekstiline väärtus

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: %name: may not be longer than @max characters.
et: %name: ei tohi olla pikem kui @max märki.

en: Textfield size: @size
et: Tekstivälja suurus: @size
