Packagist (8.x-1.0-alpha8) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Host
hy: Հոսթ

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Basic
hy: Տարրական

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Port
hy: Պորտ

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:
