Packagist (8.x-1.0-alpha9) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Select all
gu: બધુ પસંદ કરો

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો

en: About
gu: વિશે

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
