Packery (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Group
ar: المجموعة

en: Delete group
ar: حذف المجموعة

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Group name
ar: اسم المجموعة

en: Add group
ar: إضافة مجموعة
