Packery (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Group
et: Grupp

en: Delete group
et: Kustuta grupp

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Add group
et: Lisa grupp

en: Add new group
et: Lisa uus grupp

en: label
et: silt
