Packery (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Group
hy: Խումբ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: @label
hy: @label (@column)
