Packery (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Group
ro: Grup

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Add group
ro: Adaugă grup

en: Add new group
ro: Adaugă un grup nou

en: label
ro: etichetă
