Packery (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Group
sk: Skupina

en: Delete group
sk: Vymazať skupinu

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Group name
sk: Názov skupiny

en: Edit group
sk: Upraviť skupinu

en: Add group
sk: Pridať skupinu

en: label
sk: popis
