Packery (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Group
uk: Група

en: Delete group
uk: Видалити групу

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Group name
uk: Назва групи

en: Edit group
uk: Редагувати групу

en: Add group
uk: Додати групу

en: Add new group
uk: Додати нову групу

en: Column width
uk: Ширина колонки

en: label
uk: мітка

en: Row height
uk: Висота рядка

en: Transition duration
uk: Тривалість переходу

en: Specifies which elements are stamped within the layout.
uk: Визначає, які елементи штампуються в макеті
