Packery (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Group
be: Група

en: Delete group
be: Выдаліць групу

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар
