Packery (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Group
da: Gruppe

en: Delete group
da: Slet gruppe

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Group name
da: Navn

en: Edit group
da: Rediger gruppe

en: Add group
da: Tilføj gruppe

en: Add new group
da: Tilføj ny gruppe

en: label
da: etiket
