Packery (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Group
es: Grupo

en: Delete group
es: Eliminar grupo

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Group name
es: Nombre del grupo

en: Edit group
es: Editar grupo

en: Add group
es: Añadir grupo

en: Add new group
es: Adicionar nuevo grupo.

en: label
es: etiqueta
