Packery (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Group
is: Hópur

en: Delete group
is: Eyða hóp

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni
