Packery (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Group
it: Gruppo

en: Delete group
it: Elimina gruppo

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Group name
it: Nome gruppo

en: Edit group
it: Modifica gruppo

en: Add group
it: Aggiungi gruppo

en: label
it: etichetta
