Packery (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Delete group
kn: ಗುಂಪನ್ನು ಅಳಿಸು.

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Column width
kn: ಕಾಲಂ ಅಗಲ

en: label
kn: ಲೇಬಲ್
