Packery (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Group
lt: Grupė

en: Delete group
lt: Pašalinti grupę

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: Edit group
lt: Redaguoti grupę

en: Add new group
lt: Pridėti naują grupę
