Packery (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Group
nl: Groep

en: Delete group
nl: Groep verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Group name
nl: Groepsnaam

en: Edit group
nl: Groep bewerken

en: Add group
nl: Groep toevoegen

en: Add new group
nl: Groep toevoegen
