Packery (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Group
ru: Группа

en: Delete group
ru: Удалить группу

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Group name
ru: Название группы

en: Edit group
ru: Редактировать группу

en: Add group
ru: Добавить группу

en: Add new group
ru: Добавить новую группу

en: Column width
ru: Ширина колонки

en: label
ru: метка

en: Row height
ru: Высота ряда

en: Gutter
ru: Канавка
