Packery (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Group
tr: Grup

en: Delete group
tr: Grubu sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Edit group
tr: Grubu düzenle

en: Add group
tr: Grup ekle

en: label
tr: etiket
