Page Access (11.0.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Roles
az: Rollar

en: Add user
az: İstifadəçi əlavə edin

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Permission
az: İcazə

en: Entity ID
az: Entiti ID

en: The time that the menu link was last edited.
az: Menyu linkinin sonuncu redaktə olunduğu vaxt.
