Page Access (11.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Roles
cs: Role

en: Add user
cs: Přidat uživatele

en: Changed
cs: Změněno

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Entity ID
cs: ID entity
