Page Access (11.0.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Value
it: Valore

en: Node ID
it: ID del nodo

en: Roles
it: Ruoli

en: Add user
it: Aggiungi un utente

en: Changed
it: Modificato

en: Permission
it: Permesso

en: Entity ID
it: ID Entità

en: The time that the menu link was last edited.
it: Data e ora in cui il link è stato modificato
