Page Access (11.0.0) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Value
ms: Nilai

en: Node ID
ms: ID Nod

en: Roles
ms: Peranan

en: Add user
ms: Tambah pengguna

en: Permission
ms: Keizinan
