Page Access (11.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Roles
nl: Rollen

en: Add user
nl: Gebruiker toevoegen

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: The time that the menu link was last edited.
nl: De tijd waarop de  menu link voor het laatst werd gewijzigd.
