Page Access (11.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Add user
sk: Pridať používateľa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Entity ID
sk: ID Entity
