Page Access (11.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Roles
sv: Roller

en: Add user
sv: Lägg till användare

en: Changed
sv: Ändrad

en: Permission
sv: Behörighet

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt
