Page Access (11.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Add user
th: เพิ่มผู้ใช้

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี

en: The time that the menu link was last edited.
th: เวลาที่ลิงค์เมนูถูกแก้ไขครั้งล่าสุด
