Page Access (11.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Roles
be: Ролі

en: Add user
be: Дадаць карыстальніка

en: Permission
be: Дазвол

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
