Page Access (11.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Add user
bo: སྤྱོད་མཁན་ཁ་སྣོན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
