Page Access (11.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Roles
da: Roller

en: Add user
da: Tilføj bruger

en: Changed
da: Ændret

en: Permission
da: Tilladelse

en: The time that the menu link was last edited.
da: Tidspunktet hvor menu-linket sidst blev redigeret.
