Page Access (11.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Add user
el: Προσθήκη χρήστη

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Permission
el: Άδεια

en: Entity ID
el: ID οντότητας
