Page Access (11.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Node ID
id: ID Node

en: Roles
id: Peran

en: Add user
id: Tambah pengguna

en: Changed
id: Berubah

en: Permission
id: Kewenangan

en: Entity ID
id: ID Entitas

en: The time that the menu link was last edited.
id: Waktu terakhir kali tautan menu diedit.
