Page Access (11.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Value
ne: मान

en: Roles
ne: भूमिका

en: Add user
ne: प्रयोगकर्ता थपनुहोस

en: Permission
ne: अनुमति

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
