Page Access (11.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Add user
te: వాడుకరిని చేర్చడం

en: Permission
te: అనుమతి
