Page Access (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Node ID
bg: Номер

en: Roles
bg: Роли

en: Add user
bg: Добавяне на потребител

en: Permission
bg: Разрешение
