Page Access (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Roles
eo: Roloj

en: Add user
eo: Aldonu uzanton

en: Permission
eo: Permeso

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
