Page Access (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Roles
oc: Ròtles

en: Add user
oc: Apondre un utilizaire

en: Changed
oc: Modificat

en: Permission
oc: Dreit

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
