Page Access (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Value
hi: मान

en: Node ID
hi: नोड आईडी

en: Roles
hi: भूमिका

en: Add user
hi: सदस्य जोडें

en: Changed
hi: बदल गया

en: Permission
hi: अनुमति

en: Entity ID
hi: इकाई आईडी

en: UUID
hi: युयुआइङी
