Page Access (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Roles
pt: Papéis

en: Add user
pt: Adicionar usuário

en: Changed
pt: Alterado

en: Permission
pt: Permissão

en: Entity ID
pt: ID da entidade

en: The time that the menu link was last edited.
pt: O horário em que o link de menu foi editado pela última vez.
