Page Access (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Value
de: Wert

en: Node ID
de: Beitrags-ID

en: Roles
de: Rollen

en: Add user
de: Benutzer hinzufügen

en: Changed
de: Geändert

en: Permission
de: Berechtigung

en: Entity ID
de: Entitäts-ID

en: The time that the menu link was last edited.
de: Der Zeitpunkt an dem der Menü-Link zuletzt bearbeitete wurde.

en: Page access
de: Seitenzugriff
