Page Access (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Add user
fa: افزودن کاربر

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Permission
fa: مجوز

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر
