Page Analytics (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Path
fi: Polku

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Last 30 days
fi: Viimeiset 30 päivää

en: Chart
fi: Kaavio
