Page Analytics (1.0.0-beta4) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Path
pt: Caminho

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Last 30 days
pt: Últimos 30 Dias

en: Reset data
pt: Reiniciar dados

en: Last 7 days
pt: Últimos 7 dias
