Page Analytics (1.0.0-beta5) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Path
da: Sti

en: Statistics
da: Statistik

en: 7 days
da: 7 dage

en: 30 days
da: 30 dage

en: Performance settings
da: Indstillinger for ydelse
