Page Analytics (1.0.0-beta5) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Path
nl: Pad

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Chart
nl: Grafiek

en: Excluded paths
nl: Uitgesloten paden

en: Performance settings
nl: Prestatie-instellingen
